Únor 2020

sobota 1. 2.

  • KLUB SBĚRATELŮ KURIOZIT, setkání sběratelů modelů a figurek, od 8:00 do 11:45 hodin

neděle 2. 2.

  • FILATELISTICKÉ VÝMĚNNÉ STŘEDISKO, od 8:00 hodin
  • VRŠOVANKA, taneční odpoledne nejen s dechovou hudbou, 14:00 – 18:00 hodin, vstupné 70,- Kč

pondělí 3. 2.

  • TANČÍRNA SPOLEČENSKÝCH TANCŮ, vede Blanka Vášová, Dita Vášová nebo Martin Váša, 19:30 – 22:15 hodin, vstupné 120,- Kč

úterý 4. 2.

  • BONUS, taneční odpoledne s hudbou mnoha žánrů-  swing, lidovky, standard a latina, disco, 18:00 – 22:00 hodin, vstupné 70,- Kč

středa 5. 2.

  • FILATELISTICKÉ VÝMĚNNÉ STŘEDISKO, od 15:00 hodin
  • COUNTRY TANEČNÍ pod vedením Jitky Bonušové a Jana Pumpra, od 19:00 hodin, cena 70,- Kč (zakoupení permanentky na 10 lekcí cena 600,- Kč)

čtvrtek 6. 2.

  • ATLAS, myslivecká kapela hraje k tanci i poslechu, od 18:00 hodin, vstupné 150 Kč

sobota 8. 2.

  • BLEŠÍ TRHY, od 9:00 do 12:00 hodin
  • ZADÁNO od 15:00 hod.

neděle 9. 2.

  • FILATELISTICKÉ VÝMĚNNÉ STŘEDISKO, od 8:00 hodin
  • HVĚZDNÝ PRACH,  taneční odpoledne s hudbou mnoha žánrů-  swing, lidovky, standard a latina, disco, 14:00 – 18:00 hodin,  vstupné 70,- Kč

úterý 11. 2.

  • ZADÁNO ČSA
  • PRAŽŠTÍ HELIGONKÁŘI, hrají k tanci a poslechu české lidové písničky, 18:00 – 22:00 hodin, vstupné 70,- Kč

středa 12. 2.

  • FILATELISTICKÉ VÝMĚNNÉ STŘEDISKO, od 15:00 hodin
  • COUNTRY TANEČNÍ pod vedením Jitky Bonušové a Jana Pumpra, od 19:00 hodin, cena 70,- Kč (zakoupení permanentky na 10 lekcí cena 600,- Kč)

pátek 14. 2.

  • LENKA NOVÁ a PETR MALÁSEK, koncert, od 20:00 hodin (vstup do sálu od 19:00 hodin), vstupné v předprodeji 350 Kč (den před a v den koncertu 400 Kč) . Předprodej vstupenek v síti Ticketportal a v KD Barikádníků.

sobota 15. 2.

  • ENTOMOLOGICKÁ BURZA, 8:00 – 17:00 hodin

neděle 16. 2.

  • FILATELISTICKÉ VÝMĚNNÉ STŘEDISKO, od 8:00 hodin
  • TAURUS,  taneční odpoledne s hudbou mnoha žánrů-  swing, lidovky, standard a latina, disco, 14:00 – 18:00 hodin,  vstupné 70,- Kč

úterý 18. 2.

  • TANEČNÍ ORCHESTR STANISLAVA DOUŠI, hrají k tanci a poslechu taneční  a swingovou muziku, evergreeny a české lidovky, 18:00 – 22:00 hodin, vstupné 70,- Kč

středa 19. 2.

  • FILATELISTICKÉ VÝMĚNNÉ STŘEDISKO, od 15:00 hodin
  • COUNTRY TANEČNÍ pod vedením Jitky Bonušové a Jana Pumpra, od 19:00 hodin, cena 70,- Kč (zakoupení permanentky na 10 lekcí cena 600,- Kč)

sobota 22. 2.

  • KLUB SBĚRATELŮ KURIOZIT, setkání sběratelů pohlednic a papírových předmětů, od 8:00 do 11:45 hodin
  • Rock n Roll na Barče, od 18:00 hodin, vstupné 190 Kč

neděle 23. 2.

  • FILATELISTICKÉ VÝMĚNNÉ STŘEDISKO, od 8:00 hodin
  • HVĚZDNÝ PRACH,  taneční odpoledne s hudbou mnoha žánrů-  swing, lidovky, standard a latina, disco, 14:00 – 18:00 hodin,  vstupné 70 Kč

pondělí 24. 2.

  • 312. SETKÁNÍ OSAD NA BARČE, Memoriál Jarky Mottla, hrají KTO a jejich hosté, od 19:00 hodin, vstupné 100 Kč

úterý 25. 2.

  • PRAŽŠTÍ HELIGONKÁŘI, hrají k tanci a poslechu české lidové písničky, 18:00 – 22:00 hodin, vstupné 70,- Kč

středa 26. 2.

  • FILATELISTICKÉ VÝMĚNNÉ STŘEDISKO, od 15:00 hodin
  • COUNTRY TANEČNÍ pod vedením Jitky Bonušové a Jana Pumpra, od 19:00 hodin, cena 70,- Kč (zakoupení permanentky na 10 lekcí cena 600,- Kč)

čtvrtek 27. 2.

  • KAMELOT A ROMAN HORKÝ, koncert, od 20:00 hodin (vstup do sálu od 19:00 hodin), vstupné v předprodeji 300 Kč (den před a v den konání koncertu 350 Kč). Předprodej v KD Barikádníků a v síti Ticketportal.

pátek 28. 2.

  • PRAGO UNION, koncert, od 20:00 hodin, vstupné v předprodeji 300 Kč (den před a v den konání koncertu 350 Kč). Předprodej v KD Barikádníků a v síti Ticketportal.

sobota 29. 2.

  • VINYLOVÁ BURZA, od 10:00 do 16:00 hodin
  • ZADÁNO