Říjen 2019

úterý 1. 10.

  • TANEČNÍ ORCHESTR STANISLAVA DOUŠI, hraje k tanci a poslechu taneční  a swingovou muziku, evergreeny a české lidovky, 18:00 – 22:00 hodin, vstupné 70,- Kč

středa 2. 10.

  • FILATELISTICKÉ VÝMĚNNÉ STŘEDISKO, od 15:00 hodin
  • COUNTRY TANEČNÍ pod vedením Jitky Bonušové a Jana Pumpra, od 19:00 hodin, cena 70,- Kč (zakoupení permanentky na 10 lekcí cena 600,- Kč)

čtvrtek 3. 10.

  • BABOUCI – nejstarší jihočeská dechovka hraje k tanci a poslechu, od 18:00 hodin,  vstupné 150 Kč

sobota 5. 10.

  • VINYL A CD BURZA, 10:00 – 16:00 hodin
  • BABÍ LÉTO PRAHY 10, pro malé i velké pořádá MČ Praha 10, zahrada u Kulturního domu Barikádníků, 14:00 – 18:00 hodin

neděle 6. 10.

  • FILATELISTICKÉ VÝMĚNNÉ STŘEDISKO, od 8:00 hodin
  • VRŠOVANKA, taneční odpoledne nejen s dechovou hudbou, 14:00 – 18:00 hodin, vstupné 70,- Kč

úterý 8. 10.

  • PRAŽŠTÍ HELIGONKÁŘI, hrají k tanci a poslechu české lidové písničky, 18:00 – 22:00 hodin, vstupné 70,- Kč

středa 9. 10.

  • FILATELISTICKÉ VÝMĚNNÉ STŘEDISKO, od 15:00 hodin
  • COUNTRY TANEČNÍ pod vedením Jitky Bonušové a Jana Pumpra, od 19:00 hodin, cena 70,- Kč (zakoupení permanentky na 10 lekcí cena 600,- Kč)

čtvrtek 10. 10.

  • ZADÁNO

pátek 11. 10.

  • EVA A VAŠEK, taneční zábava; od 18:00 do 21:00 hodin, vstupné 150 Kč

sobota 12. 10.

  • BLEŠÍ TRHY, od 9:00 do 14:00 hodin více info zde

neděle 13. 10.

  • FILATELISTICKÉ VÝMĚNNÉ STŘEDISKO, od 8:00 hodin
  • HVĚZDNÝ PRACH,  taneční odpoledne s hudbou mnoha žánrů-  swing, lidovky, standard a latina, disco, 14:00 – 18:00 hodin,  vstupné 70,- Kč

pondělí 14. 10.

  • ZADÁNO

úterý 15. 10.

  • SENIOR BEZ NEHOD, pořádá MČ Praha 10, od 10:00 hodin, vstup zdarma, více info o projektu naleznete zde
  • TANEČNÍ ORCHESTR STANISLAVA DOUŠI, hrají k tanci a poslechu taneční  a swingovou muziku, evergreeny a české lidovky, 18:00 – 22:00 hodin, vstupné 70,- Kč

středa 16. 10.

  • FILATELISTICKÉ VÝMĚNNÉ STŘEDISKO, od 15:00 hodin
  • COUNTRY TANEČNÍ pod vedením Jitky Bonušové a Jana Pumpra, od 19:00 hodin, cena 70,- Kč (zakoupení permanentky na 10 lekcí cena 600,- Kč)

sobota 19. 10.

  • SETKÁNÍ SBĚRATELŮ – Klub sběratelů kuriozit, 8:00 – 11:45 hodin
  • ROCK N ROLL NA BARČE, k tanci a poslechu, od 18:00 hodin, vstupné 190 Kč

neděle 20. 10.

  • FILATELISTICKÉ VÝMĚNNÉ STŘEDISKO, od 8:00 hodin
  • TAURUS,  taneční odpoledne s hudbou mnoha žánrů-  swing, lidovky, standard a latina, disco, 14:00 – 18:00 hodin,  vstupné 70,- Kč

pondělí 21. 10.

  • 308. SETKÁNÍ OSAD NA BARČE, hrají KTO a jejich hosté, od 19:00 hodin, vstupné 100 Kč

úterý 22. 10.

  • PRAŽŠTÍ HELIGONKÁŘI, hrají k tanci a poslechu české lidové písničky, 18:00 – 22:00 hodin, vstupné 70,- Kč

středa 23. 10.

  • FILATELISTICKÉ VÝMĚNNÉ STŘEDISKO, od 15:00 hodin
  • COUNTRY TANEČNÍ pod vedením Jitky Bonušové a Jana Pumpra, od 19:00 hodin, cena 70,- Kč (zakoupení permanentky na 10 lekcí cena 600,- Kč)

čtvrtek 24. 10.

  • KONCERT – MICHAL PAVLÍČEK a TRIO, s doprovodnou skupinou ve složení Michal Daněk (bicí), Martin Ivan (basa), Michal Nejtek (klávesy), Milly Honsová (zpěv), od 20:00 hodin (vstup do sálu od 19:00 hodin), vstupné v předprodeji 350 Kč (den před a v den konání koncertu 390 Kč). Předprodej v KD Barikádníků a v síti Ticketportal

sobota 26. 10.

  • ENTOMOLOGICKÁ BURZA, 8:00 – 17:00 hodin

neděle 27. 10.

  • HVĚZDNÝ PRACH,  taneční odpoledne s hudbou mnoha žánrů-  swing, lidovky, standard a latina, disco, 14:00 – 18:00 hodin,  vstupné 70,- Kč

úterý 29. 10.

  • ZADÁNO, MČ Praha 10
  • TANEČNÍ ORCHESTR STANISLAVA DOUŠI, hrají k tanci a poslechu taneční  a swingovou muziku, evergreeny a české lidovky, 18:00 – 22:00 hodin, vstupné 70,- Kč

středa 30. 10.

  • FILATELISTICKÉ VÝMĚNNÉ STŘEDISKO, od 15:00 hodin
  • COUNTRY TANEČNÍ pod vedením Jitky Bonušové a Jana Pumpra, od 19:00 hodin, cena 70,- Kč (zakoupení permanentky na 10 lekcí cena 600,- Kč)